Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts 2024. gada 16. aprīlī
Spēkā stāšanās datums 2024. gada 16. aprīlī

Šajā Privātuma politikā ir aprakstītas LAND & HOME BALTIC REAL ESTATE, SIA, Ausekļa iela 11 – 113, Rīga LV-1010, Latvija, e-pasts: [email protected], tālrunis: +371 281 43 333, politikas par jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu. ko mēs apkopojam, kad izmantojat mūsu vietni ( https://www.berguskati.lv ). (serviss”). Piekļūstot Pakalpojumam vai izmantojot to, jūs piekrītat savas informācijas vākšanai, izmantošanai un izpaušanai saskaņā ar šo Privātuma politiku. Ja nepiekrītat tam, lūdzu, nepiekļūstiet Pakalpojumam un neizmantojiet to.

Mēs varam mainīt šo Privātuma politiku jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma un Pakalpojumā publicēsim pārskatīto Privātuma politiku. Pārskatītā politika stāsies spēkā 180 dienas no dienas, kad pārskatītā Politika ir ievietota Pakalpojumā, un jūsu turpmāka piekļuve Pakalpojumam vai tā izmantošana pēc šī laika nozīmē, ka jūs piekrītat pārskatītajai Privātuma politikai. Tāpēc mēs iesakām periodiski pārskatīt šo lapu.

 1. JŪSU TIESĪBAS:

  Atkarībā no piemērojamiem tiesību aktiem jums var būt tiesības piekļūt saviem personas datiem un tos labot vai dzēst vai saņemt savu personas datu kopiju, ierobežot jūsu datu aktīvu apstrādi vai iebilst pret to, lūgt mums kopīgot (portēt) jūsu personas datus. informāciju citai personai, atsaukt jebkādu piekrišanu, ko mums sniedzāt apstrādāt jūsu datus, tiesības iesniegt sūdzību likumā noteiktajai iestādei un citas tiesības, kas var būt svarīgas saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Lai izmantotu šīs tiesības, varat rakstīt mums uz [email protected]. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

  Ņemiet vērā, ka, ja jūs neļaujat mums vākt vai apstrādāt nepieciešamo personas informāciju vai atsaukt piekrišanu tās apstrādei nepieciešamajiem nolūkiem, jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt pakalpojumiem, kuriem tika meklēta jūsu informācija, vai tos izmantot.

 2. SĪKDATNES

  Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs izmantojam šīs un jūsu izvēles saistībā ar šīm izsekošanas tehnoloģijām, lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politika.

 3. DROŠĪBA:

  Jūsu informācijas drošība mums ir svarīga, un mēs izmantosim saprātīgus drošības pasākumus, lai novērstu mūsu kontrolē esošās jūsu informācijas nozaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai neatļautu izmainīšanu. Tomēr, ņemot vērā raksturīgos riskus, mēs nevaram garantēt absolūtu drošību, un līdz ar to mēs nevaram nodrošināt vai garantēt jebkuras informācijas drošību, ko jūs mums nosūtāt, un jūs to darāt uz savu risku.

 4. SŪDZĪBA / DATU AIZSARDZĪBAS AIZSARDZĪBA:

  Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par pie mums pieejamās informācijas apstrādi, varat rakstīt e-pastu uz mūsu sūdzību izskatīšanas speciālistu LAND & HOME BALTIC REAL ESTATE, SIA, Rīga, Ausekļa iela 11 – 113, LV-1010, e-pasts: [email protected] . Mēs risināsim jūsu bažas saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Aizpildiet formu un mēs ar Jums sazināsimies.